Raiffesen bank Ferizaj1 560x375 - Persona të maskuar sulmojnë Raiffeisen Bank, filiali në Ferizaj

Persona të maskuar sot kanë hyrë në filialin e Raffeisen Bank në Ferizaj.

Në rrugën magjistrale Ferizaj-Prishtinë, afër HIB Petroll katër persona të maskuar kanë hyrë në bankë, filialë e Raiffeisen Bank.

Rastin e ka konfirmuar për ferizajpress edhe zëdhënësi i policisë toger Agim Gashi.

“Sipas informatave që kemi ,katër persona të maskuar kanë hyrë me dhunë në këtë filialë të bankës. Të dyshuarit janë larguar shumë shpejt. Ekipet e policisë janë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin. Ende nuk kemi ndonjë raport se çka kanë marrë plaçkitësit pasi ende nuk kanë përfunduar hetimet”, ka thënë togeri Agim Gashi.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.