16322B9D DEB0 41AC 8276 CBE05C795E271 560x416 - Pesë fitore radhazi, festë e madhe te Ferizaj

Ferizaj shënoi fitore të madhe ndaj 89-shit në Mitrovicë.

Ekipi i Bylbyl Sokolit fitoi 2:1, për të bërë hapin gjigant drejt mbijetesës, përcjellë Gazeta Olle.

“Rreth pikave sa janë tubuar për shpwtim, na duhen edhe tri pikë sipas planeve tona”, deklaroi Sokoli për Supersport.

“Qwllimi ka qenë në barazh të mbetemi, tani të dalim nga barazhi”, shtoi ai.

“Profa” ka bërë një punë fantastike në shpëtimin e ferizajasve.

Pas ndeshjes, futbollistët e festuan fitoren së bashku.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.