1 21 560x366 - Plaçkitje në fshatin Greme të Ferizajt – i dyshuari në arrati

Të enjten në mbrëmje një grua nga fshati Greme e Ferizajt e ka njoftuar Policinë për një grabitje.

Viktima ka bërë të ditur se derisa ka qenë në vendin e punës, një person i maskuar nën kërcënimin e thikës nga arka i ka grabitur asaj para, njofton Klan Kosova.

Pas plaçkitjes i dyshuari është larguar në drejtim të panjohur.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.