Loading...

Dje pas mesnatës në fshatin Jezerc të Ferizajt ka ndodhur një plagosje me armë zjarri.
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se viktima e gjinisë mashkullore është plagosur me armë zjarri.

Menjëherë pas rastit, viktima ka marrë tretman mjekësor në emergjencën e Ferizajt, ndërsa për tretman të mëtutjeshëm është dërguar në QKUK.

Nga Policia e Kosovës dyshohet se viktima është plagosur aksidentalisht.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.