w 43 560x416 - Policia bastisin një shtëpi në Ferizaj, gjen armë e municion

Një shtëpi në fshatin Manastric të Ferizajt ka qenë cak i Policisë së Kosovë, pasditen e djeshme rreth orës 18:00.

Sipas një burimi të Gazetës brenda Prokurorisë Themelore në Ferizaj, shtëpia është në pronësi të një të dyshuari dhe bastisja u krye me urdhër të gjykatës.

Ky burim ka bërë të ditur se në shtëpinë e të dyshuarit, policia ka gjetur dhe ka konfiskuar një armë zjarri AK-47, një pistoletë, 8 karikatorë dhe afër 200 fishekë.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.