Loading...

Policia e Kosovës ka publikuar statistikat e përgjithshme për 24 orët e fundit.

Për një ditë, pra vetëm të mërkurën kanë ndodhur 30 aksidente, prej tyre një me fatalitet.

Për shkelje të rregullave në trafik më 3 prill janë shqiptuar 1 mijë e 153 tiketa.

Ndërsa, sa i përket arrestimeve, gjithsej 14 persona janë arrestuar si të dyshuar për vepra penale të ndryshme.

Në mbajtje janë dërguar nëntë, ndërsa një në vuajtje të dënimit.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.