Loading...

Një person është arrestuar pas armë mbatje pa leje.

VIDEO

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që gjatë kontrollit në shtëpinë e tij është gjetur dhe konfiskuar një armë (revole)”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë, njofton Klan Kosova.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.