auto labyyyy 650x35815285470811528547090 560x416 - PREMIERË: “Zemra jem” publikohet nga 2Ton dhe Labinot Tahiri

Sapo kanë lansuar projektin e tyre të re.

Është fjala për këngëtarët nga Ferizaji 2 Ton dhe Labinot Tahiri të cilët edhe kësaj radhe i kanë kënduar dashurisë.

Kënga titullohet “Zemra jem”, që vjen me një klip mjaft atraktiv në një nga bregdetet shqiptare, me veshje të njejtë nga këngëtarët.

Tekstin e këngës e ka shkruar 2 Ton me Ghulon ndërsa videoklipin e veçantë e ka realizuar Max Production.

Pritet që projekti të pëlqehet nga publiku.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.