43ed4d9b654d1fd1bc39ade2e377187e1 e1537513024267 - Prokuroria e Ferizajt nis hetimet për veteranët e dyshuar

Prokuroria e Ferizajt nis hetimet për veteranët e dyshuar

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.