publikohet promoja e episodit te ri te o sa mire sasa i fton te gjithe ne fejesen e saj me hetemin 560x416 - Publikohet promoja e episodit të ri të “O Sa Mirë”, ‘Sasa’ i fton të gjithë në fejesën e saj me ‘Hetemin’

Seriali “O Sa Mirë” ka disa javë që ka nisur tashmë sezonin e ri.

Episodet e reja janë pritur shumë mirë nga fansat e serialit, teksa duket se nga java në javë ngjarjet në ‘shkollën më të famshme’, po bëhen vërtet interesante.

Në YouTube tashmë është publikuar edhe promoja e episodit të 148-të, në të cilin nuk do të mungojnë skena plot humor.

publikohet promoja e episodit te ri te o sa mire sasa i fton te gjithe ne fejesen e saj me hetemin - Publikohet promoja e episodit të ri të “O Sa Mirë”, ‘Sasa’ i fton të gjithë në fejesën e saj me ‘Hetemin’

Foto: O Sa Mirë/YouTube

Kësaj radhe, është ‘Sasa’ ajo e cila i fton të gjitha gjoja në ‘fejesën’ e saj me ‘Hetemin’, ndërkohë që merr si gjithmonë refuzime të vazhdueshme nga ai.

Profesoresha e fizikës do të vazhdojë t’iu ligjërojë profesorëve të kolegjit, e gjithashtu edhe studentëve.

publikohet promoja e episodit te ri te o sa mire sasa i fton te gjithe ne fejesen e saj me hetemin 1 - Publikohet promoja e episodit të ri të “O Sa Mirë”, ‘Sasa’ i fton të gjithë në fejesën e saj me ‘Hetemin’

Foto: O Sa Mirë/YouTube

Ndërkohë që studentët, përveç performancave në klasë, kanë zhvilluar një aktivitet pastrimi edhe në natyrë, duke u bërë kështu një shembull për ata që ndjekin serialin.

“O Sa Mirë” sjell episodin e ri të plotë këtë të diel. /Telegrafi/

[embedded content]

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.