punetori i sigurimit rrezohet per toke nga vajza qe mendoi se ishte ai qe e pickoi video 560x416 - Punëtori i sigurimit rrëzohet për tokë nga vajza që mendoi se ishte ai që e pickoi (Video)
punetori i sigurimit rrezohet per toke nga vajza qe mendoi se ishte ai qe e pickoi video - Punëtori i sigurimit rrëzohet për tokë nga vajza që mendoi se ishte ai që e pickoi (Video)

Një djalë u rrëzua në tokë, pasi njëri vajzë që ishte aty mendoi se ishte pikërisht ai që e kishte pickuar në të pasmet e saj.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, kamerat e sigurisë tregojnë momentin kur Kierah LaGrave, 22 vjeçe, brenda klubit të natës Five1Eight në Nju Jork, SHBA, më 20 tetor.

Por, derisa ajo shkoi për t’u ulur, gruaja me të cilën ajo ishte me duket se e ka pickuar.

Dhe për fat të keq për të, një njeri i sigurisë duket se ecën në kohë të gabuar – duke e bërë vajzën që të mendojë se ishte ai.

Pas kësaj, ajo zgjohet nga ku ishte ulur dhe shkon te ai, duke e shtrënguar për qafë – ku më pas të dy bien në tokë. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.