39213520 503317506801814 8097783085644382208 n 1534428332 9984641 560x347 - Punëtoria në Ferizaj përfshihet nga zjarri

Zjarr i madh ka përfshirë sot një punëtori automekanike në fshatin Gërlic të Ferizajt.

Këtë e ka konfirmuar për Indeksonline, zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Ferizajt, Agim Gashi.

“Zjarri ka ndodhur në fshatin Gërlic të Ferizajt, janë djegur disa goma dhe pajisje në punëtorinë e mekanikës zjarri është lokalizuar dhe nuk ka të lënduar”, ka thënë Gashi.

Më poshtë fotografi nga zjarri në punëtori.

39213597 655815241461313 6207907461479792640 n 1534428317 69179081 - Punëtoria në Ferizaj përfshihet nga zjarri39213520 503317506801814 8097783085644382208 n 1534428318 16844301 - Punëtoria në Ferizaj përfshihet nga zjarri

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.