arme zjarri 850x4981 560x416 - Qëllohet me armë zjarri një i mitur në Ferizaj

Një person i moshës së mitur është qëlluar me armë zjarri dje gjatë orëve të para të pasdites në Ferizaj.

Viktima menjëherë është dërguar për në QKUK. Gjendja e tij shëndetësore raportohet të jetë stabile.

Ndërkohë që e gjithë mosmarrëveshja kishte nisur në një kafiteri në rrugën ‘Remzi Hoxha’, në Ferizaj. I mituri është qëlluar me armë zjarri nga i dyshuari mashkull shqipëtar i cili gjendet në arrati.

Njësitë përkatëse policore në vendin e ngjarjes kanë gjetur dhe konfiskuar dy predha dhe dy gëzhoja të kalibrit 7.65 mm. Me rastin janë njoftuar gjitha njësitet relevante policore si dhe prokurori shtetit.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.