red hot chili peppers me nje koncert befasues ne nje shkolle fillore 560x416 - Red Hot Chili Peppers me një koncert befasues në një shkollë fillore
red hot chili peppers me nje koncert befasues ne nje shkolle fillore - Red Hot Chili Peppers me një koncert befasues në një shkollë fillore

Red Hot Chili Peppers kanë bërë një gjë të papritur duke befasuar të gjithë opinionin.

Bendi ka performuar në një shkollë të mesme, ku vijojnë mësimet fëmijët e bateristit të grupit, Chad Smith.

Gjatë ditës së djeshme, Smith kishte paralajmëruar një befasi duke pyetur se “Kush është në orën 9:30 në mëngjesin e shkollës sime të fëmijëve?”.

Shfaqja u zhvillua në Shkollën e Viewpoint në Calabas, Kaliforni, në një mbledhje për të festuar Halloween, ku të gjithë anëtarët e grupit u maskuan.

Kjo ka bërë që të gjithë fëmijët të argëtohen jashtë mase me performancën e bendit të rokerëve.

Ndryshe, Red Hot Chilli Peppers ka njoftuar ditë më parë se së shpejti do të kthehen në studio për të regjistruar këngët e albumit të 12 në karrierën e grupit. /Telegrafi/

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.