estrada1 560x360 - Reperi i famshëm bëhet baba për herë të parë

Reperi shqiptar është bërë baba për herë të parë, por që lajmin e gëzueshëm nuk ka dashur ta ndajë me fansat dhe publikun.

Bim Bimma ka edhe një arsye më tepër që të jetë i lumtur këto ditë vere.

Por, ishte motra e artistit, Hana Kursani që ka zbuluar se i vëllai është bërë prindër së bashku me bashkëshorten, Fjolla Vokshin.

Pos, që ka treguar se është bërë hallë, Hana ka zbuluar edhe emrin e “princit” të ri të Kursanëve, i cili është tipik shqiptar – Gegë.

Ndryshe, çifti muaj më parë kishte kurorëzuar lidhjen e tyre përmes një ceremoni private në prani të familjarëve dhe miqve.

Urime BimBimma, u rrit djali me prindër!