reperi kidda pranon se nuk eshte ne lidhje thote se vera ishte e suksesshme 560x355 - Reperi Kidda pranon se nuk është në lidhje, thotë se vera ishte e suksesshme

Reperi i ri Kidda po shijon suksesin e madh në karrierë.

Ai publikoi dy projekte gjatë verës së kaluar, duke pasur një turne të pasur me koncerte.

Kidda për Prive pranoi se gjatë verës arriti të fitojë mjaft shumë para.

reperi kidda pranon se nuk eshte ne lidhje thote se vera ishte e suksesshme - Reperi Kidda pranon se nuk është në lidhje, thotë se vera ishte e suksesshme

Ai pranoi se po bën gati një album të ri për tregun muzikor shqiptar.

Sa i përket jetës private, ai mohoi se është në një lidhje.

[embedded content]

“Jo, nuk e lë pa e bërë këtë pyetje”, u shpreh reperi duke qeshur.

Tashmë Kidda paralajmëroi projektin e ri të tij i cili titullohet “Kings” dhe do të vijë me videoklip. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.