5b7b6d8e3cccd14f008b45a2 750 563 730x4401 560x416 - Reperi shqiptar pjesë e klipit të ri të Cardi B

Njëri prej reperëve të famshëm shqiptar do të marrë pjesë në klipin e rep-artistes amerikane, Cardi B.
Klepto ka zbuluar se do të jetë pjesë e klipit të ri të Cardi B.
Reperi shqiptar që jeton në Amerikë e pjesë e TBA-së së Unnikatilit e ka treguar këtë nëpërmjet postimit të fundit.

Ai ka ndarë me ndjekësit disa foto të cilat i ka realizuar gjatë xhirimeve dhe roli i tij bazuar në atë çfarë shihet në këto imazhe duket të jetë tejet interesant.

Sikojeni videon:

47578780 509566876210292 4279623014233931776 n1 - Reperi shqiptar pjesë e klipit të ri të Cardi B

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.