rihanna ve ne pah linjat trupore ne kampanjen e re reklamuese - Rihanna vë në pah linjat trupore në kampanjën e re reklamuese

Superylli botëror, Rihanna, ka publikuar një foto mjaft provokuese në rrjetin social Instagram.

Ajo në një opstim u shfaq topless, duke vënë fokus të pasmet e saj.

Riri shfaqet e shtrirë në pozë atraktive dhe promovon linjën e saj të fundit.

“SavageFenty” është linja e fundit e Rihannas që e ka publikuar në rrjetet sociale.

Riri ka mbajtur primatin si artistja më e dëgjuar e vitit të kaluar.

Ajo nuk lansoi asnjë album dhe vazhdoi të mbajë primatin çka tregon se është shumë e adhuruar. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.