rina dhe fuego lansojne duetin fly - Rina dhe Fuego lansojnë duetin “Fly”

“Fly” titullohet kënga më e re, të cilën Rina Balaj e ka realizuar në bashkëpunim me Fuegon.

Dueti i paralajmëruar ditë më parë nga dy protagonistët, është kompletuar edhe nga ana vizuale.

Tekstin e kanë shkruar Rina dhe Fuego, ndërsa prapa këngës qëndrojnë producentët e njohur të On Records, ZzapnChriss.

Për xhirimin e videoklipit është angazhuar produksioni Filmnation.

[embedded content]

Bashkëpunimi me Sin Boy, është një prej projekteve të fundit të lansuara të Rinës. Kënga “Gigi” u lansua në muajin shtator, ndërsa videoklipi i publikuar në YouTube është shikuar shumë.

Lexo po ashtu:

Rina e pati shpërthimin e saj me duetin me Feron, “S’ka konkurrencë”, që u publikua në muajin prill.

Reperja vazhdoi me këngët e suksesshme që u pëlqyen dhe u pritën shumë mirë nga fansat e saj, si “Ashiqare” dhe “Mami”. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.