Loading...

Rita Ora është duke qëndruar në Kosovë për një mision bamirës në bashkëpunim me UNICEF. Këngëtarja është e shoqëruar nga prindërit e saj, Besnik dhe Vera Ora.

Rita tashmë ka nisur misionin dhe këtë e ka bërë të ditur gjatë ditës, nëna e saj e cila e publikoi një fotografi me të. Artistja me prejardhje shqiptare, qëndroi sot në Ferizaj, ku edhe drekoi në njërin restorant atje. Ujëvara Resort, ka publikuar një imazh të Ritës nën shoqërinë e sigurimit duke shkruar: “Rita Ora sot në resorin tonë”.

rlcTCAL - Rita Ora drekoi sot në Ferizaj

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.