14794904 0 image a 100 15605258138751 560x416 - Rita Ora përsëri foto në Ferizaj me mision bamirësie me Unicef

Tashmë të gjithë jeni në dijeni që Rita Ora është duke qëndruar në Kosovë, bashkë me prindërit e saj.

Këngëtarja kësaj radhe nuk erdhi për videoklip, as koncert apo ceremoni familjare, ajo po qëndron në vendlindjen e saj për një mision bamirësie në bashkëpunim me UNICEF.

Gjatë ditës, Rita drekoi në një restorant në Ferizaj, duke vazhduar më pas me punën për të cilën ka ardhur.

Ka qenë nëna e saj Vera, ajo e cila postoi një fotografi të Ritës teksa shihet rrugëve të një lagjeje të paspecifikuar në Kosovë.

Rita shihet me një bluzë të zezë mbi të cilën shkruan UNICEF.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.