rita ora publikon listen e plote te kengeve qe i ka perfshire ne albumin e ri phoenix 560x416 - Rita Ora publikon listën e plotë të këngëve që i ka përfshirë në albumin e ri ‘Phoenix’
rita ora publikon listen e plote te kengeve qe i ka perfshire ne albumin e ri phoenix - Rita Ora publikon listën e plotë të këngëve që i ka përfshirë në albumin e ri ‘Phoenix’

Ajo është një ndër tre këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar.

Bëhet fjalë për Rita Orën, e cila ka bërë të ditur se muajin e ardhshëm do ta nxjerrë në shitje albumin më të ri muzikor.

Së fundi, bukuroshja jonë ka publikuar listën e plotë të këngëve që do të përmbaj albumi i ardhshëm i titulluar, “Phoenix”.

“Jashtëzakonisht krenare për publikim e listës së plotë të këngëve të albumit tim të ri ‘Poenix’. Mezi po pres që t’iu dhuroj juve të gjitha këto këngë”, shkroi Ora në llogarinë personale në Twitter.

Albumi që do të përmbaj 16 këngë do të dal në shitje më 23 nëntor, i cili premton se do të përmbaj këngë të jashtëzakonshme.

Më parë këtë vit, ajo publikoi këngën “Girls” me Cardi B, Bebe Rexha dhe Charlie XCX, karakteristikë tjetër e ‘Phoenix’ është përfshirja e e Rudimental, Liam Payne dhe Aviciit.

Më poshtë gjenden të gjitha titujt e 16 këngëve të albumit të dytë të 27-vjeçares.

1. Anywhere

2. Let you Love Me

3. New Look

4. Lonely Together – with Avicii

5. Your Song

6. Only Want You

7. First Time High

8. For You (Fifty Shades Freed) – with Liam Payne

9. Summer Love – with Rudimental

10. Girls – feat Cardi B, Bebe Rexha and Charli XCX

11. Keep Talking – feat Julia Michaels

12. Hell of a Life

13. Velvet Rope

14. Falling to Pieces

15. Cashmere

16. Soul Survivor. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.