rita ora tjetersohet per halloween performon si mashkull ne koncertin e fundit ne londer 560x416 - Rita Ora tjetërsohet për ‘Halloween’, performon si ‘mashkull’ në koncertin e fundit në Londër

Me rastin e afrimit të festës së ‘Halloween’-it, shumë prej figurave publike kanë filluar të ndryshojnë pamjen e tyre, duke tentuar të duken ndryshe dhe ‘të frikshëm’.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe këngëtarja shqiptare me fame botërore, Rita Ora, në koncertin e saj të fundit.

Së fundmi, ajo ka mbajtur një koncert gjigant në stadiumin e madhe “Wembley”, të Londrës, ku ka performuar para mijëra fansave hitet e saj më të mëdha.

rita ora tjetersohet per halloween performon si mashkull ne koncertin e fundit ne londer - Rita Ora tjetërsohet për ‘Halloween’, performon si ‘mashkull’ në koncertin e fundit në Londër

Rita Ora me pamje krejt tjetër në koncertin e saj të fundit në Londër (Foto: John Phillips/John Phillips/Getty Images/Guliver)

Ndryshe nga herët tjera, Rita mbrëmjen e së premtes u shfaq e veshur si mashkull, me flokë të shkurtra, dhe mjekër të improvizuar.

Lexo po ashtu:

Me këtë pamje, ajo u mundua t’i ngjasojë tërësisht reperit Post Malone, i cili është edhe një nga kolegët më të mirë të Ritës, me të cilin ajo ruan raporte shumë miqësore.

rita ora tjetersohet per halloween performon si mashkull ne koncertin e fundit ne londer 1 - Rita Ora tjetërsohet për ‘Halloween’, performon si ‘mashkull’ në koncertin e fundit në Londër

Këngëtarja shqiptare, i befasoi të gjithë duke u shfaqur si reperi Post Malone në koncert (Foto: John Phillips/John Phillips/Getty Images/Guliver)

Gjatë gjithë mbrëmjes, Rita ka performuar me këtë paraqitje, ndërsa edhe fansat kanë ngelur mjaft të habitur, duke u krijuar gjithmonë përshtypja sikur po këndon një mashkull para tyre, dhe jo Rita.

rita ora tjetersohet per halloween performon si mashkull ne koncertin e fundit ne londer 2 - Rita Ora tjetërsohet për ‘Halloween’, performon si ‘mashkull’ në koncertin e fundit në Londër

Rita Ora në versionin “mashkull” (Foto: John Phillips/John Phillips/Getty Images/Guliver)

Ndërkohë, këngëtarja shqiptare ka ndarë me ndjekësit e saj disa fotografi nga koncerti në Instagram, ku ka bërë shumë për të qeshur me dukjen e saj.

Përndryshe, ajo po vazhdon tpo vazhdon të shijojë suksesin e këngës së saj të fundit “Let you love me”, teksa albumi i saj i plotë “Phoenix”, do të publikohet më 23 nëntor. /Telegrafi/

rita ora tjetersohet per halloween performon si mashkull ne koncertin e fundit ne londer 3 - Rita Ora tjetërsohet për ‘Halloween’, performon si ‘mashkull’ në koncertin e fundit në Londër

Foto: John Phillips/John Phillips/Getty Images/Guliver 

rita ora tjetersohet per halloween performon si mashkull ne koncertin e fundit ne londer 4 - Rita Ora tjetërsohet për ‘Halloween’, performon si ‘mashkull’ në koncertin e fundit në Londër

Foto: John Phillips/John Phillips/Getty Images/Guliver 

rita ora tjetersohet per halloween performon si mashkull ne koncertin e fundit ne londer 5 - Rita Ora tjetërsohet për ‘Halloween’, performon si ‘mashkull’ në koncertin e fundit në Londër

Foto: John Phillips/John Phillips/Getty Images/Guliver 

rita ora tjetersohet per halloween performon si mashkull ne koncertin e fundit ne londer 6 - Rita Ora tjetërsohet për ‘Halloween’, performon si ‘mashkull’ në koncertin e fundit në Londër

Foto: John Phillips/John Phillips/Getty Images/Guliver

rita ora tjetersohet per halloween performon si mashkull ne koncertin e fundit ne londer 7 - Rita Ora tjetërsohet për ‘Halloween’, performon si ‘mashkull’ në koncertin e fundit në Londër

Foto: John Phillips/John Phillips/Getty Images/Guliver

rita ora tjetersohet per halloween performon si mashkull ne koncertin e fundit ne londer 8 - Rita Ora tjetërsohet për ‘Halloween’, performon si ‘mashkull’ në koncertin e fundit në Londër

Foto: Gareth Cattermole/Gareth Cattermole/Getty Images/Guliver

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.