rrahjee 2930 696x4191 1 560x416 - Rrahen katër shtetas të Shqipërisë në Ferizaj

Policia e Kosovës ka njoftuar se katër persona të dyshuar, shtetas të Shqipërisë, janë rrahur mes vete.


Siç njofton Policia, si pasojë e këtij incidenti, tre prej tyre kanë pasuar lëndime trupore dhe kanë pranuar trajtim mjekësor, kurse një i dyshuar është arrestuar.

Rasti ka ndodhur në Ferizaj në rrugën “Remzi Hoxha”, mbrëmë rreth orës 22:45.

“Rr. Remzi Hoxha, Ferizaj 08.05.2021 – 22:46. Raportohet se katër të dyshuar meshkuj shqiptar shtetas të Shqipërisë janë përleshur fizikisht në mes vete. Si pasoj, tre prej tyre kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa njeri prej tyre është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”, njofton Policia.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.