auto auto rrahje148923017615279333661 560x416 - Rrahet nga disa persona në Ferizaj, i thyejnë dy dhëmbë

Në rrugën “12 Qershori” në Ferizaj, gjatë mbrëmjes së djeshme ka ndodhur një rrahje.

Policia njofton se një person ka shkuar në polici për të treguar se është rrahur keq nga disa persona të panjohur, të cilët edhe i kishin thyet dy dhëmbë.

Të dyshuarit, policia thotë se kanë ikur në drejtim të panjohur ndërsa janë duke u hetuar, ndërkaq, viktima është dërguar për tretman mjekësor.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.