auto rrah rrahje 1 780x43916159691211 1 560x416 - Rrahje mes grupeve në Ferizaj, një person pëson lëndime të rënda trupore

Mbrëmë tek Fshati i Vjetër në Ferizaj ka ndodhur një rrahje mes dy grupeve të rinjsh.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, deri tek rrahja ka ardhur pas një mosmarrëveshje.

Tre persona kanë përfunduar në spital si shkak i lëndimeve të marra. Njëri nga ta ka marr lëndime të rënda trupore.
Në lidhje me këtë rast është njoftuar prokuroria e shtetit. Rasti po vazhdon të hetohet.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.