rrahje 1541242788 81991231 560x347 - Rrahje në Ferizaj, bllokohet trafiku – video nga vendi i ngjarjes

Një rrahje ka ndodhur sot në Ferizaj.

Një lexues i Gazetës Express ka dërguar pamjet nga kjo rrahje. Videoja e shkurtër shfaq disa persona që rrihen anash rrugës. Ata madje në një moment dalin në rrugë, ku trafiku është i ngarkuar.

“Kjo rrahje ka ndodhur pak më parë në Ferizaj”, thuhet në mesazhin e dërguar në adresë të Express.

Nuk dihet shkaku i ngjarjes apo nëse policia është informuar për këtë rast.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.