w 1 - Rrahje në një kafiteri, dy persona dërgohen në Emergjencën e Ferizajt

Dje rreth orës 21:00 ka ndodhur një rrahje në një kafiteri në qytetin e Ferizajt, shkruan Indeksonline.

Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Ferizajt, Agim Gashi për Indeksonline tha se si pasojë e kësaj rrahje, dy persona mbetën të lënduar.

Gashi po ashtu tha se dy të dyshuar janë shoqëruar nga Policia e Kosovës.

“Rreth orës 21:00 ka ndodhë një rrahje në një kafiteri në qendër të qytetit. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes ku ka shoqëruar dy persona.

Si pasojë e kësaj rrahje kanë mbetur të lënduar dy persona të cilët janë dërguar për tretman mjekësor në Emergjencën e Ferizajt. Të lënduarit kanë marrë lëndime të lehta”.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.