femija sulmohet 6194 560x416 - Rrëzohet nga traktori, lëndohet 3 vjeçari nga Ferizaji

Një fëmijë i moshës 3 vjeçare është nga Ferizaj është dërguar në QKUK për trajtim të nevojshëm mjekësor, pasi që i njëjti dyshohet se nga pakujdesia është rrëzuar nga traktori.

Rasti është duke u hetuar.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.