w 88 560x329 - Rrihen dy femra në Ferizaj, njëra përfundon në burg

Janë rrahur pasditen e së martës dy femra në Ferizaj mes vete.

Siç bën të ditur policia, njëra nga to ka pësuar lëndime trupore për çka edhe i është ofruar ndihma mjekësore.

Tutje PK njofton se vajza që kishte nisur rrahjen e sulmuar viktimën, është dërguar në mbajtje për 48 orë. Ndërsa rasti vazhdon të hetohet

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.