kosovopolice1 560x416 - Rrokulliset kamioni në magjistralen Ferizaj-Shkup (Foto)


Një aksident tmerrues trafiku ka ndodhur në rrugën magjistrale Ferizaj-Shkup.

Një kamion që besohet se i takon kompanisë Bechtel-Enka shihet i rrokullisur ndërsa edhe një shtyllë elektrike është thyer nga rëndesa e mjetit motorik në fjalë.

Nuk dihet nëse ka të lënduar apo të vdekur nga ky aksident.

48397511 2261113800830732 599570798797127680 n1 - Rrokulliset kamioni në magjistralen Ferizaj-Shkup (Foto)

49001816 213855619542370 7237363778906488832 n1 - Rrokulliset kamioni në magjistralen Ferizaj-Shkup (Foto)

48377950 398377494236183 2742755120109322240 n1 - Rrokulliset kamioni në magjistralen Ferizaj-Shkup (Foto)

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.