Loading...

Këtë të shtunë ka qenë shqetësues numri i aksidenteve të komunikacionit që ndodhën, e njëri nga ta me tre të vdekur.

Një aksident tjetër, por fatmirësisht pa të lënduar ka ndodhur para pak minutash në autostradën “Arbën Xhaferi”.

Lexues të portalit kanë dërguar pamje të një veture të rrokullisur, që është veturë e KFOR-it amerikan.

Me të marrë informatën, në vendin e ngjarjes kanë dal ekipet policore dhe po merren me rastin.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.