reshje shiu debore permbytje moti ne vend rruge te bllokuara1 560x416 - Sapo “trokiti” zyrtarisht vjeshta: Ja ndryshimet që do pësojnë temperaturat

Për moti këtë fundjavë në vend paraqitet i kthjellët dhe me vranësira të pakta.

Temperaturat vijojnë të jenë të larta, por rënie e ndjeshme parashikohet javën e ardhshme.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.