44602224 2145369632173737 5393498155109056512 n1 560x400 - Shakira në Kosovë? Ky është mendimi i qytetarëve

Kryetari i Mitrovicës Agim Bahtiri së fundi ka shprehur një ide për pjesëmarrjen e këngëtares Shakira në inaugurimin e urës së Ibrit në Mitrovicë.

Qytetaret shprehen mendime të ndryshme.

Njëri nga qytetaret tha se është ‘rrenë’, këtu mund të përformojë vetëm Big Mama apo Shyhrete Behluli, disa e konsideruan si të pamundur këtë gjë, kurse disa ishin shumë të kënaqur nëse këngëtarja libaneze përformon në Mitrovicë.

Shikoni videon me poshtë:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.