8607bffa ba18 4b3e 9ecb eb0d214748ae1 560x416 - Shërohen 5 pacientë në Ferizaj, shkon numri në 103

Në komunën e Ferizajt sonte janë shëruar edhe 5 të infektuar me koronavirus.

Sipas komunës deri më tani 103 persona janë shëruar nga infektimi me covid-19, transmeton IndeksOnline.

Njoftimi:

Lajmi i mirë: 5 ferizajas të shëruar nga COVID-19 që çon numrin në 103 të shëruar e zero raste të reja nga dhjetëra mostra të marra ditëve të fundit.

Shërim të shpejt të infektuarve tjerë

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.