Hajnat1 560x416 - Shikoni se si e vjedh veturen ne Ferizaj tek Plus Market

Gjatë këtij viti numri i veturave të vjedhura është shtuar. Në Ferizaj gjatë ditës së djeshme është vjedhur një veturë e tipit ‘Jetta’.

Pronari ka kontakturat me ne per publikimin e videos nga momenti i vjedhjes. Rasti është paraqitur në polici.

Në video shihet hajni me pantallona të zeza. Për më shumë shikojeni videon nga momenti i vjedhjes.

LAJMI FUNDIT: Vetura eshte gjetur lajmeron pronari.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.