auto 20160815150308131 650x35815324176011 560x416 - Shikoni temperaturat para se të niseni për pushime në Shqipëri

Në Shqipëri edhe gjatë ditës së sotme do të vazhdojnë në qarkullim masat ajrore relativisht të paqëndrueshme.

Moti parashikohet me vranësira të ndryshueshme. Reshje shiu të herëpashershme. Në formë të lokalizuar shtrëngatë shiu dhe shkarkesa elektrike më të pranishme në pjesën qendër-jugore deri në pasdite.

Era me drejtim Juglindje-Veriperëndim 1-15 m/sek.e vrullshme në bregdet. Deti i forcës 3-4 me lartësi vale 1.8-2.8 metër.

auto auto temp shqiperi153241479215324176031 - Shikoni temperaturat para se të niseni për pushime në Shqipëri

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.