shi tirana1 560x408 - Shiu godet Ferizajin, paralizon gjithçka (VIDEO)

Reshje të shumta të shiut kanë rënë sot në disa pjesë të Kosovës. Kësisoj, në magjistralen Ferizaj- Kaçanik kanë shkaktuar probleme më të mëdha.

Sipas një video që një lexues i Indeksonline ka dërguar në redaksi shihet si shiu ka përmbysur qytetin e Ferizajit.

Nuk dihet ende për dëmet që ka shkaktuar ky shi.

Ndryshe, si pasojë e kushteve atmosferike ngasësit e automjeteve në komunikacion duhet pasur kujdes pasi që në shumë raste me aksidente të ndryshme./indeksonline/

Më poshtë shikoni videot

 
 

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.