shkumbin ismaili behet baba per here te dyte 560x416 - Shkumbin Ismaili bëhet baba për herë të dytë
shkumbin ismaili behet baba per here te dyte - Shkumbin Ismaili bëhet baba për herë të dytë

Shkumbin Ismaili ka edhe një arsye më tepër për të festuar gjatë ditës së sotme.

Këngëtari i njohur shqiptar ka mirëpritur në gjirin familjar edhe një djalë.

Përmes llogarisë personale në Instagram, artisti ka bërë të ditur se është bërë baba për herë të dytë.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, ai ka njoftuar ndjekësit se është bërë baba për herë të dytë.

“Një tjetër dhuratë nga Zoti! Mirë se erdhe Brend!”, ka shkruar ai.

Ai dhe bashkëshortja e tij u bënë prindër për herë të parë para tre vjetësh me një djalë.

Tani ata do gëzojnë praninë e dy fëmijëve në shtëpinë e tyre. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.