shoqeria qe perfundon sic nuk do te pritej vajza martohet me babane e shoqes me te mire dyfish me te vjeter foto 560x416 - Shoqëria që përfundon siç nuk do të pritej: Vajza martohet me babanë e shoqes më të mirë, dyfish më të vjetër (Foto)

Një grua që u martua me babanë e një prej miqve më të mirë, thotë se njerëzit i krahasojnë ata me të famshmit, Catherine Zeta-Jones dhe Michael Douglas.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Taylor dhe Kern Lehman, 27 dhe 54, besojnë se ngjashmëritë janë tërhequr për shkak se ajo duket si aktore, ata kanë moshë goxha të ndryshme dhe se ata janë një “çift i goditur”.

shoqeria qe perfundon sic nuk do te pritej vajza martohet me babane e shoqes me te mire dyfish me te vjeter foto - Shoqëria që përfundon siç nuk do të pritej: Vajza martohet me babanë e shoqes më të mirë, dyfish më të vjetër (Foto)

Bëhet e ditur se çifti nga Phoenix, Arizona, SHBA, filloi të flirtonte në një bar pesë vjet më parë, por kurrë nuk priste që një gjë e tillë do të përfundonte me martesë.

shoqeria qe perfundon sic nuk do te pritej vajza martohet me babane e shoqes me te mire dyfish me te vjeter foto 1 - Shoqëria që përfundon siç nuk do të pritej: Vajza martohet me babanë e shoqes më të mirë, dyfish më të vjetër (Foto)

Pasi zbuluan dashurinë e përbashkët për muzikën, udhëtonin dhe argëtoheshin, çifti shpejt filluan të jetojnë së bashku dhe tanimë janë edhe të martuar.

shoqeria qe perfundon sic nuk do te pritej vajza martohet me babane e shoqes me te mire dyfish me te vjeter foto 2 - Shoqëria që përfundon siç nuk do të pritej: Vajza martohet me babanë e shoqes më të mirë, dyfish më të vjetër (Foto)

Taylor takoi burrin përmes shoqes më të mirë Amanda, 30 vjeçe, e cila është e bija e Kern – dhe pavarësisht se kishte fillimisht “keqkuptime” në mes tyre, të tre tani shkojnë mirë. /Telegrafi/

shoqeria qe perfundon sic nuk do te pritej vajza martohet me babane e shoqes me te mire dyfish me te vjeter foto 3 - Shoqëria që përfundon siç nuk do të pritej: Vajza martohet me babanë e shoqes më të mirë, dyfish më të vjetër (Foto)

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.