Loading...

Dy persona kanë marrë lëndime pas shpërthimit të një zjarri në një restorant në Ferizaj.

Deri te rasti, i cili ka ndodhur dje në ora 10.00, ka ardhur kur një femër dhe një mashkull, derisa ishin duke punuar, ka pasur rrjedhje të vajit me ç’rast ka shpërthyer zjarri.

Ndërkohë që kishin tentuar të shuajnë zjarrin me ujë, masa e zjarrit është rritur dhe të dy personat kanë pësuar lëndime trupore.

Me rastin janë njoftuar inspektorët komunal dhe rasti mbetet nën hetime, ndërkohë që personat e lënduar janë dërguar për tretman të nevojshëm mjekësor.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.