93157603 2959425407436608 7882148681976119296 o 850x7401 1 560x416 - Shpresa Beqiri dhuron 100 maska për Komunën e Ferizajt

Vullnetmirët po ndihmojnë vazhdimisht profesionistët shëndetësor e të angazhuarit në përballimin e menaxhimin e situatës me COVID-19 në Ferizaj.

Me këtë rast edhe Ferizajasja Shpresa Beqiri dhuroi 100 maska për Komunën e Ferizajt.

Këtë donacion e pranoi drejtori i Drejtorisë së Arsimit, Afrim Llabjani, i cili falënderoi zonjën Beqiri për përkushtimin,gadishmërinë për të ndihmuar familjet në këtë situatë pandemie.

Njoftimi i plotë:

Vullnetmirët po ndihmojnë vazhdimisht profesionistët shëndetësor e të angazhuarit në përballimin e menaxhimin e situatës me COVID-19 në Ferizaj. E tillë është edhe zonja Shpresa Beqiri e cila sot dhuroi 100 maska të punuara nga vet ajo, për punonjësit e angazhuar në Komunën e Ferizajt.

Donacionin e pranoi drejtori i Drejtorisë së Arsimit, Afrim Llabjani, i cili falënderoi zonjën Beqiri për përkushtimin, ndjeshmërinë që të ndihmoj në këtë situatë përmes këtij donacioni.

Shembuj të tillë meritojnë vlerësimin e mirënjohjen e gjithësecilit!

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.