0 1751 560x358 - Shtetases nga Maqedonia ia vjedhin çantën me para në Ferizaj

Viktima femër shqiptare shtetase e Maqedonisë raporton se persona të panjohur i kanë thyer veturën dhe nga aty i kanë vjedhur çantën e dorës në të cilën kishte dokumentet personale, 110 franga, 2500 denar dhe 90 euro.

Ngjarja sipas policisë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Ferizaj.

Nuk raportohet për të arrestuar, përderisa rasti është duke u hetuar .

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.