unnamed 3 19 933x4451 560x416 - Shtetasit nga Maqedonia arrestohen në Ferizaj, kapen me drogë

Policia e Kosovës raporton se dje në rrugën “Ahmet Kaqiku” në Ferizaj janë arrestuar dy të dyshuarm shtetas të Maqedonisë, pasi që gjatë kontrollit të tyre është gjetur dhe konfiskuar 0.87 gram substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë dhe dy tableta të dyshuara narkotike ekstazi.
Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit lirohen, rasti në procedurë të rregullt.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.