w 47 560x416 - Shtetasja e Shqipërisë dhunohet në Ferizaj nga ish i dashuri i saj

Një femër nga Shqipëria është dhunuar nga ish i dashuri i saj shqiptar në Ferizaj.

Rasti ka ndodhur gjatë ditës së djeshme.

Ndërsa, i dyshuari gjendet në arrati.

Ky është njoftimi i plotë i PK-së:

Ferizaj, 16.12.2020-08:00.Viktima femër Shqiptare shtetase e Shqipërisë ka raportuar se ishte dhunuar nga ish i dashuri i saj i dyshuari Mashkull shqiptar. Lidhur me rastin është njoftuar Prokurori. Ndërsa i dyshuari gjendet në arrati.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.