skerdi paralajmeron kengen e re 560x416 - Skerdi paralajmëron këngën e re
skerdi paralajmeron kengen e re - Skerdi paralajmëron këngën e re

Skerdi Ago ka bërë të ditur se së shpejti do të vijë me projekt të ri muzikor.

Ai e ka publikuar një imazh në rrjetet sociale që besohet të jetë nga prapaskenat e xhirimit të videoklipit.

Përmes këtij postimi, këngëtari i ka njoftuar fansat e tij që ta presin këngën e re.

Lexo po ashtu:

“‘M’ke mungu’… vjen së shpejti”, ka shkruar këngëtari në Instagram.

“Si Bugatti” është një prej projekteve më të fundit që e ka lansuar Skerdi.

Kënga është bashkëpunim me Gjikon dhe u publikua me videoklip në muajin gusht.

Dueti i pjesëtarëve të labelit RedBox u pëlqye shumë dhe ishte një prej hiteve të verës, ndërsa numëron mbi 26 milionë shikime në YouTube. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.