Moti SHI e bore 21 560x416 - Sot bora e parë në zonat malore

Gjatë ditës së sotme pritet të mbajë mot i vrenjtur dhe me erë, nga mesdita pritet edhe reshje e shiut.

Në mbrëmje, parashikohet që reshjet të ndalen dhe erërat të dobësohen.

Në zonat malore priten të reshura të dobëta të borës.

Temperatura e mëngjesit do të jetë nga tre gradë në jug, në 11 gradë në veri të vendit, kurse temperatura më e lartë e ditës nga 14 në 19 gradë.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.