fefeeefeeefe1 560x416 - Sot zhvillohet ndeshja e dytë e barazhit

Sot do zhvillohet ndeshja e dytë e barazhit ku pirtet të zgjidhet enigma e skuadrës së fundit që do garoj vitin e ardhshëm në Superligë.

Skuadra e Ligës së Parë, Ferizaj do takohet me antaren e Superligës, Vëllaznimin, në ndeshjen e barazhit e cila do zhvillohet në Drenas.

Ndeshja në raste se nuk jep fitues brenda 90 minutave atëher shkon në vazhdime dy here nga 15 minuta, e nëse as këtu nuk ka fitues atëher penaltit do japin fituesin.

Kujtojm dje Vushtrria u mposht në penalti nga Flamurtari në ndeshjen e parë të barazhit.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.