auto foto 41316149616901 560x416 - S’po ia do Muharremit nëpër zgjedhje, dështon të bëhet përsëri deputet

Kryetari i degës së LDK-së në Ferizaj, Muharrem Sfarqa nuk po arrin të ketë sukses fare nëpër zgjedhejet parlamentare.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.