sulmohen policet ne ferizaj 560x416 - Sulmohen policët në Ferizaj
sulmohen policet ne ferizaj - Sulmohen policët në Ferizaj

Policia ka arrestuar një person të dyshuar në Ferizaj, pasi që i njëjti kishte sulmuar policët të cilët kishin shkuar për t’ia tërhequr vërejtjen për prishje të rendit dhe qetësisë publike në lokalin e tij.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën  “Rizah Goga”, ku me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit lirohet, kurse rasti në procedurë të rregullt.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.